Copywriting

VIZIM Reklama Internetowa

Dobry tekst na stronie to dobre SEO

Podstawą w budowie strony, która spełnia wymagania pozycjonowania jest właściwie przygotowany tekst na stronie internetowej. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu tekstów synonimizowanych oraz typowych materiałów tekstowych w oparciu o wytyczne seo.

Jesteśmy firmą posiadającą w zespole copywriterów, dla których przygotowanie materiału przyjaznego dla wyszukiwarki google nie stanowi żadnego wyzwania. Teksty nie tylko poprawne pod względem gramatycznym i ortograficznym, ale również zoptymalizowane do promowania określonych fraz tematycznych w treści strony. Tylko takie przygotowanie gwarantuje wysokie wyniki w wyszukiwarkach i łatwość w zdobywaniu nowych klientów.

Opis to podstawowa forma reklamy

Tylko właściwie przygotowany opis produktu lub usługi gwarantuje zainteresowanie ze strony potencjalnego klienta. Właściwie opisana usługa nie tylko dostarcza informacji na temat sposobu jej świadczenia oraz jakości, ale także daje możliwość odbiorcy zapoznania się z technikami jakie są wykorzystywane w trakcie tworzenia oferowanych produktów.

Dostarczamy usług związanych z szeroko rozumianym pojęciem copywritingu. Świadczone przez nas usługi wykonują doświadczeni specjaliści którzy mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami.

Wykonujemy :

  • Teksty opisowe
  • Materiały SEO
  • Wdrażanie treści poprzez CMS
  • Wprowadzanie produktów do sklepów internetowych
  • Opisy produktów
  • oraz wiele innych

Masz pytanie ? Chętnie udzielimy na każde z nich odpowiedzi !