O firmie

Agencja reklamy w Internecie

Firma VIZIM swoje początku ma w 2010r. kiedy to tworzyliśmy materiały reklamowe w ogólnym zakresie. Następne lata pozwoliły określić główny kierunek działalności i pozwoliły nieustannie zwiększać jakość oferowanych usług. Nasza działalność ma charakter ogólnoświatowy, ponieważ dzięki nowoczesnym technologiom, obsługujemy klientów z każdego zakątka świata. Wirtualne spotkania poprzez wideo konferencje, oraz ustalenia drogą mailową pozwalają skrócić czas realizacji, oraz ponieść jakość obsługi klienta.

Nasi klienci skąd pochodzą

Nasze projekty trafiały do klientów miedzy innymi z takich krajów jak:

  • Polska
  • Niemcy
  • Wielka Brytania
  • Irlandia
  • Australia
  • Szwecja
  • Norwegia

Ewolucja i Rewolucja w Reklamie Internetowej

Nieustanne doskonalenie zawodowe i poszukiwanie nowych rozwiązań, sprawia że technologia którą wykorzystujemy do tworzenia naszych projektów jest nieustannie rozwijana. Wszystkie wykonywane przez nas projekty są udostępniane klientom modelu od A do Z. Tworząc stronę internetową prowadzimy klienta "za rękę", pomagając mu w wyborze rozwiązania, zakupie odpowiednich usług takich jak domena i serwer, oraz finalnie konfigurujemy i uruchamiamy całość, aby mógł się on skupić na wykonywaniu tego, do czego powołał swoją działalność.

Kroki do realizacji zlecenia

Uzgodnienia i określenie celu

Kroki do realizacji zlecenia

Realizacja i kontrola

Kroki do realizacji zlecenia

Finalizacja

Poznajmy się

Zobacz kto będzie obsługiwał twoje pytania, oraz realizował zlecenie. Zawsze możesz zadać pytania do konkretnej osoby z naszego zespołu.

Skontaktuj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez mail lub formularz kontaktowy na stronie w zakładce kontakt.

Artur Dulian

Artur Dulian

webmaster / grafik / programista

Odpowiada za projekty oraz wyceny

Katarzyna Dulian

Katarzyna Dulian

copywriter / wdrożeniowiec / SEO

Odpowiada za treści, wdrożenia i media społecznościowe

Obecnie jesteśmy grupą osób, które realizują wspólny cel nie ograniczając się do jednego podmiotu gospodarczego, tym samym niezależność oraz wspólna odpowiedzialność pozwala każdej z osób zaangażowanych w projekt skupić się na konkretnej dziedzinie reklamy, której dotyczy zlecenie. Właścicielem jest Artur Dulian, będący programistą i grafikiem (webmasterem), posiadający doświadczenie w zakresie budowy stron i sklepów internetowych, optymalizacji SEO oraz marketingu, ponadto w zespole posiadamy grafika którego wykształcenie ukierunkowane jest na budowę marki, tworzenie logotypów i materiałów reklamowych, oczywiście nie może zabraknąć osób odpowiedzialnych za reklamę AdWords (Google Ads), reklamę Facebook i pozycjonowanie stron internetowych. Każdy z nas prowadzi niezależną działalność, które działają w oparciu o umowy partnerskie.