Hosting / Serwer

Serwer dla strony internetowej

hosting dla strony www

Świadczymy usługę hostingu dla strony www lub sklepu internetowego. Hosting jest to miejsce na serwerze w który znajdują się pliki strony lub sklepu internetowego, poczta e-mail oraz baza danych. Serwer jest niezbędny, aby strona internetowa mogła wyświetlać się w Internecie. 

Hosting dla strony internetowej:

    • od 1 GB pojemności dla strony
    • od 2 GB skrzynka mail
    • bez limitu transferu
    • MySQL - baza danych
    • FTP - dostęp do plików strony

Hosting dla strony internetowej zależny jest od jej typu i przeznaczenia. Jeżeli planujesz kampanię reklamową, serwer powinien dysponować większą mocą i mniejszymi ograniczeniami, aby umożliwić swobodny ruch odwiedzających. Podczas składania zamówienia na stronę internetową pytaj o ofertę dotyczącą serwer lub hostingu.

Serwer dla sklepu internetowego

serwer dla sklepu internetowego

Serwer dla sklepu internetowego powinien cechować się lepszymi parametrami niż ten przeznaczony dla strony www. Dostarczamy serwery dla sklepów internetowych w zależności od wielkości sklepu, przewidywanego natężenia ruchu, oraz obciążenia sklepu wynikającego z dużej ilości sprzedaży.

Serwer dla strony www

Hosting dla Strony Internetowej

Wykonując u nas stronę www, otrzymasz serwer na pierwszy rok w cenie 1 zł netto. 

Serwer dla sklepu internetowego

Hosting dla Sklepu Internetowego

Wykonując u nas sklep www, otrzymasz serwer na pierwszy rok w cenie 1 zł netto. 

serwer poczty e-mail

Serwer Poczty e-mail

Określ jak duża skrzynka pocztowa będzie potrzeba do obsługi e-maili.

Nowoczesne technologie

Nowoczesne Technologię

Nowe technologię pozwalają na szybką pracę strony internetowej oraz sklepu.

Potrzebujesz więcej miejsca na serwerze?

Zamówiłeś serwer o niższej pojemności, jednak z czasem okazało się, że potrzebujesz więcej miejsca, nic straconego!

W każdej chwili możesz zwiększyć przestrzeń swojego serwera, skontaktuj się z nami.

Potrzebuje więcej miejsca
czym jest hosting www

Co to jest hosting

Hosting jest to wydzielona część serwera, na której możesz przetrzymywać pliki swojej strony lub sklepu internetowego. W skład usługi hostingu wchodzi najczęściej serwer plików (FTP), serwer poczty (Mail), baza danych (MySQL) oraz serwer strony (WWW).

miejsce na serwerze lub hostingu

Ile miejsca na serwerze potrzebuje strona www

Nowoczesne strony internetowe potrzebują od kilkunastu do kilkuset MB miejsca na serwerze. Prosta strona www, z kilkoma zakładkami zwykle mieści się w przedziale pomiędzy 100 a 200 MB, jednak jeżeli strona posiada rozbudowaną galerię lub dużą ilość plików, jej rozmiar może być liczony w GB.

jaki serwer do strony cms

Jaki serwer do strony CMS

Strona CMS do pracy potrzebuje miejsca na pliki, oraz najczęściej bazy danych. To właśnie baza danych przechowuje treści zamieszczone na stronie i umożliwia jej zmianę poprzez panel CMS. Ponadto wymagana jest w miarę możliwości aktualna wersja PHP, czyli języka który tłumaczy stronę z wersji dostępnej na serwerze, na taką która zostanie wyświetlona w twojej przeglądarce.

ile miejsca na pocztę e-mail

Ile miejsca na pocztę e-mail

Zwykle konto pocztowe mieści się w przedziale od 1 do kilku GB. Wszystko jednak zależy od tego czy będziesz przechowywać maile na serwerze, czy pobierać je do komputera i kasować z serwera. Warto jednak utrzymywać skrzynkę w "czystości" i regularnie pozbywać się z niej zbędnych wiadomości. Maile najlepiej jest archiwizować lokalnie na swoim komputerze.

brak limitu transferu na serwerze

Brak limitu transferu

Wybierając hosting lub serwer, należy zwrócić uwagę na limity, w tym ten dotyczący transferu. Oferowany przez naszą firmę hosting nie posiada takiego limitu, jednak w wielu firmach jest on wciąż dostępny. Po wyczerpaniu limitu transferu strona przestanie się wyświetlać. Limit transferu wyczerpywany jest poprzez odwiedziny, im więcej odwiedzin na Twojej stronie lub sklepie tym większy transfer jest wykorzystywany.

pop imap smtp

POP, IMAP, SMTP

Do obsługi poczty e-mail za pomocą programów pocztowych służą protokoły POP, IMAP SMTP. Każdy z nich odpowiada za pobieranie, wysyłanie, lub synchronizowanie skrzynki mailowej. Nasz serwer oferuje dostęp do tych protokołów.