Hosting / Serwer

VIZIM Reklama Internetowa

Miejsce na Twoją Stronę Internetową

Hosting jest to usługa mająca na celu dostarczenie miejsca na serwerze do przechowywania plików strony internetowej. Jeżeli planujesz zamówienie wykonania strony internetowej zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usługi hostingowej. W ramach oferowanych pakietów zapewniamy miejsce na pliki, oraz skrzynkę poczty e-mail. Serwery na których świadczymy nasze usługi są stabilne i szybkie, o niskim współczynniku awaryjności co gwarantuje pewny i stabilny dostęp do usługi.

Hosting Poczty Elektronicznej

Czym były dobry serwer bez obsługi poczty e-mail. Nasze serwery posiadają możliwość założenia skrzynek pocztowych, oraz dostępu do nich poprzez wygodny i przejżysty panel zarządzania dostępny z poziomu przeglądarki internetowej. Poczta może być również obsługiwana poprzez protokoły POP oraz IMAP. Ten ostatni protokół daje możliwość przeglądania skrzynki pocztowej oraz wszystkich jej katalogów na żywo podczas połączenia on-line. Wadą tego rozwiązania jest natomiast brak możliwości zapoznania się z przeglądanymi wcześniej wiadomościami off-line (bez połączenia internetowego), dla osób ceniących sobie możliwość archiwizacji wiadomości na własnym komputerze polecam starszy jednak pewny sposób odczytywania wiadomości e-mail przy pomocy protokołu POP, który to daje możliwość pobrania wiadomości na komputer.

 

Pakiety

Mini

Standard

Maxi

Indywidual

Przestrzeń na dane

1 GB 3 GB 5 GB indywidualnie

Transfer

bez limitu bez limitu bez limitu bez limitu

Limit Domen

1 3 10 indywidualnie

Limit Subdomen

1 3 10 indywidualnie

Limit Baz Danych

1 3 10 indywidualnie

Konta Pocztowe

1 3 10 indywidualnie

14 Dni Darmowego Testu

dostępny dostępny dostępny indywidualnie

Cena Netto (+23%VAT)

60 100 150 indywidualnie

 

Miejsce na Twoją Stronę Internetową

Każda strona internetowa, która obecnie jest wartościową na runku www, to taka która posiada CMS, nasze serwery obsługują wszystkie popularne systemy CMS, jak również rozwiązania autorskie, dając możliwość nie tylko wyboru wersji PHP na najnowszą dostępną, ale również wybierania składników PHP. Posiadamy w ofercie hosting MySQL, dający możliwość instalacji i zarządzania bazą danych. Narzędzie które daje możliwość przeglądania i edycji bazy z poziomu serwera jest PHPMyAdmin, dający swobodę edycji, eksportu i importu składników bazy danych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, jesteśmy również do dyspozycji w razie pytań.