Aktualności

Najnowsze wpisy dotyczęce stron internetowych, grafiki komputerowej oraz aktualności z branży IT. W przemiotowym dziale znajdą Państwo również ewentualne aktualności związane z funkcjonowaniem najszej firmy. Zachęcamy do kontaktu i podsyłania pytań, które będą stanowiły tematykę niniejszej podstrony. Odpowiedzi na wszelkie zadawane pytania będą umieszczane w formie aktualności, tym samym stanowić będą kompendium wiedzy z zakresu budowy stron internetowych, oraz obsługi komputerów klasy PC zarówno z systemem Windows jak i Linux.


 

Teksty SEO, czyli treści, które wpływają na ranking strony internetowej w przeglądarce

VIZIM Reklama Internetowa
Artur Dulian
| |

Strona internetowa stanowi wizytówkę firmy w Internecie. Zastępuje ona papierowy kartonik, który był popularny kilkanaście lat temu, gdy większość interesów załatwiało się „twarzą w twarz”. Metoda ta miała niewątpliwie swoje zalety, jednak mocno ograniczała zakres klientów, do których przedsiębiorca mógł trafić ze swoją ofertą.

Czytaj więcej: Teksty SEO, czyli treści, które wpływają na ranking strony internetowej w przeglądarce

Z czego składa się strona internetowa? – Jak zbudowana jest strona www?

VIZIM Reklama Internetowa
Artur Dulian
| |

Strona internetowa to zbiór plików odczytywanych przez przeglądarkę. Co jednak tak naprawdę wchodzi w skład stron internetowych, które na co dzień przeglądamy na swoich komputerach? Czy ich budowa jest skomplikowana? A może wręcz przeciwnie?

Czytaj więcej: Z czego składa się strona internetowa? – Jak zbudowana jest strona www?

Strona internetowa z dotacji – strona www za dotację

VIZIM Reklama Internetowa
Artur Dulian
| |

Zaczynasz swoją nową działalność gospodarczą oraz starasz się o dotację na jej powstanie. Zapewne w kosztorysie pojawi się punkt dotyczący reklamy oraz strony internetowej. Co należy wiedzieć o stronie internetowej w momencie jej uwzględniania w kosztorysie dotacji dla nowych firm?

Czytaj więcej: Strona internetowa z dotacji – strona www za dotację