Reklama internetowa - Tworzenie i projektowanie stron internetowych

Telefon
Zadzwoń do nas : 512 212 556 

Aktualności

Najnowsze wpisy dotyczęce stron internetowych, grafiki komputerowej oraz aktualności z branży IT. W przemiotowym dziale znajdą Państwo również ewentualne aktualności związane z funkcjonowaniem najszej firmy. Zachęcamy do kontaktu i podsyłania pytań, które będą stanowiły tematykę niniejszej podstrony. Odpowiedzi na wszelkie zadawane pytania będą umieszczane w formie aktualności, tym samym stanowić będą kompendium wiedzy z zakresu budowy stron internetowych, oraz obsługi komputerów klasy PC zarówno z systemem Windows jak i Linux.


 

Przerwa Świąteczna - Informacja

Artur Dulian

Informujemy iż w dniach od 23 grudzień 2017 do 01 styczeń 2018 firma będzie nieczynna ze względu na przerwę świąteczną, z tego powodu Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2018 !

Strony internetowe a procesory AMD

Artur Dulian

AMD, jest największą konkurencją Intela. Procesory te w latach 90-tych były tak bardzo kompatybilne z architekturą Intela, że można było je znaleźć w komputerach wyposażonych w te same płyty główne, a co za tym idzie, działały na tych samych podstawkach. Wynikało to po części z licencji jakie AMD nabyła od Intela na architekturę x86, która po dziś dzień nie zmieniła się w tak znaczący sposób, aby można było mówić o przełomowych różnicach obu architektura w tym zakresie.

Czytaj więcej: Strony internetowe a procesory AMD

Wirusy na Stronach Internetowych

Artur Dulian

Strona Internetowa jest rodzajem programu komputerowego, dlaczego i jak można ją zainfekować, oraz po co ktoś to robi ?

Program komputerowy to zbiór instrukcji które „mówią” komputerowi w jaki sposób ma pracować oraz co ma wyświetlać. Złożone programy komputerowe zawierają elementy, które dają możliwość działania wielokierunkowego programu, to znaczy, że program taki nie tylko pobiera podstawowe dane na i wyświetla wynik operacji na otrzymanych danych, z czym mamy do czynienia np. w kalkulatorze, ale pozwala przechodzić do innych jego elementów, wskazywać inne metody działania, umożliwić dodawanie i usuwanie funkcjonalności.

Czytaj więcej: Wirusy na Stronach Internetowych

Reklama w Internecie i nie tylko

Artur Dulian

Mawia się iż reklama jest dźwignią handlu, ale czy tylko ? Dziś zarówno handel jak i usługa wymaga poinformowania otoczenia o fakcie jej występowania.
Skąd nasz przyszły klient ma o nas wiedzieć ?
Poczta pantoflowa i polecenia są dobrym sposobem pozyskiwania klienta, jednak w dobie nowoczesnych technologii oraz wszechobecnego Internetu, najlepszą formą dotarcia do potencjalnego klienta jest zaistnienie w sieci.

Czytaj więcej: Reklama w Internecie i nie tylko

System CMS Joomla

Artur Dulian

System CMS Joomla

Większość nowoczesnych stron internetowych opartych jest o system CMS, czyli nic innego jak oprogramowanie (panel) do zarządzania treścią na stronie z poziomu przeglądarki internetowej.
Nowoczesne systemy cms takie jak joomla, mają modułową budowę, oznacza to iż podstawowy system można rozbudowywać o nowe funkcję bez konieczności ingerencji w bazowe oprogramowanie, a poprzez doinstalowywanie modułów lub komponentów zwiększających funkcjonalność danej strony.

Czytaj więcej: System CMS Joomla

Informujemy iż w celu badań statystycznych oraz oceny działania strony i treści na niej dostarczanych jak również w celu poprawy jakości świadczonych usług nasza strona stosuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności i cookies.