Reklama internetowa - Tworzenie i projektowanie stron internetowych

Telefon
Zadzwoń do nas : 512 212 556 

Aktualności

Najnowsze wpisy dotyczęce stron internetowych, grafiki komputerowej oraz aktualności z branży IT. W przemiotowym dziale znajdą Państwo również ewentualne aktualności związane z funkcjonowaniem najszej firmy. Zachęcamy do kontaktu i podsyłania pytań, które będą stanowiły tematykę niniejszej podstrony. Odpowiedzi na wszelkie zadawane pytania będą umieszczane w formie aktualności, tym samym stanowić będą kompendium wiedzy z zakresu budowy stron internetowych, oraz obsługi komputerów klasy PC zarówno z systemem Windows jak i Linux.


 

Strony internetowe a procesory AMD

Artur Dulian

AMD, jest największą konkurencją Intela. Procesory te w latach 90-tych były tak bardzo kompatybilne z architekturą Intela, że można było je znaleźć w komputerach wyposażonych w te same płyty główne, a co za tym idzie, działały na tych samych podstawkach. Wynikało to po części z licencji jakie AMD nabyła od Intela na architekturę x86, która po dziś dzień nie zmieniła się w tak znaczący sposób, aby można było mówić o przełomowych różnicach obu architektura w tym zakresie.

Czytaj więcej: Strony internetowe a procesory AMD

Wirusy na Stronach Internetowych

Artur Dulian

Strona Internetowa jest rodzajem programu komputerowego, dlaczego i jak można ją zainfekować, oraz po co ktoś to robi ?

Program komputerowy to zbiór instrukcji które „mówią” komputerowi w jaki sposób ma pracować oraz co ma wyświetlać. Złożone programy komputerowe zawierają elementy, które dają możliwość działania wielokierunkowego programu, to znaczy, że program taki nie tylko pobiera podstawowe dane na i wyświetla wynik operacji na otrzymanych danych, z czym mamy do czynienia np. w kalkulatorze, ale pozwala przechodzić do innych jego elementów, wskazywać inne metody działania, umożliwić dodawanie i usuwanie funkcjonalności.

Czytaj więcej: Wirusy na Stronach Internetowych

Reklama w Internecie i nie tylko

Artur Dulian

Mawia się iż reklama jest dźwignią handlu, ale czy tylko ? Dziś zarówno handel jak i usługa wymaga poinformowania otoczenia o fakcie jej występowania.
Skąd nasz przyszły klient ma o nas wiedzieć ?
Poczta pantoflowa i polecenia są dobrym sposobem pozyskiwania klienta, jednak w dobie nowoczesnych technologii oraz wszechobecnego Internetu, najlepszą formą dotarcia do potencjalnego klienta jest zaistnienie w sieci.

Czytaj więcej: Reklama w Internecie i nie tylko

System CMS Joomla

Artur Dulian

System CMS Joomla

Większość nowoczesnych stron internetowych opartych jest o system CMS, czyli nic innego jak oprogramowanie (panel) do zarządzania treścią na stronie z poziomu przeglądarki internetowej.
Nowoczesne systemy cms takie jak joomla, mają modułową budowę, oznacza to iż podstawowy system można rozbudowywać o nowe funkcję bez konieczności ingerencji w bazowe oprogramowanie, a poprzez doinstalowywanie modułów lub komponentów zwiększających funkcjonalność danej strony.

Czytaj więcej: System CMS Joomla

Windows 10 10240 RTM

Artur Dulian

Dziś Microsoft rozpoczął dystrybucję systemu Windows 10

Kompilacja 10240, która według wszelkich źródeł jest nieoficjalną wersją RTM.

Zaprezentowana wersja ma się różnić od finalnej jedynie poprawkami bezpieczeństwa i poprawkami usterek wykrytymi do dnia premiery, niemniej jednak funkcjonalność nie powinna już ulec zmianie.

Czytaj więcej: Windows 10 10240 RTM

Ta witryna korzysta z technologii cookies.