Aktualności

Najnowsze wpisy dotyczęce stron internetowych, grafiki komputerowej oraz aktualności z branży IT. W przemiotowym dziale znajdą Państwo również ewentualne aktualności związane z funkcjonowaniem najszej firmy. Zachęcamy do kontaktu i podsyłania pytań, które będą stanowiły tematykę niniejszej podstrony. Odpowiedzi na wszelkie zadawane pytania będą umieszczane w formie aktualności, tym samym stanowić będą kompendium wiedzy z zakresu budowy stron internetowych, oraz obsługi komputerów klasy PC zarówno z systemem Windows jak i Linux.


 

Z czego składa się strona internetowa? – Jak zbudowana jest strona www?

VIZIM Reklama Internetowa
Artur Dulian
| |

Strona internetowa to zbiór plików odczytywanych przez przeglądarkę. Co jednak tak naprawdę wchodzi w skład stron internetowych, które na co dzień przeglądamy na swoich komputerach? Czy ich budowa jest skomplikowana? A może wręcz przeciwnie?

Czytaj więcej: Z czego składa się strona internetowa? – Jak zbudowana jest strona www?

Strona internetowa z dotacji – strona www za dotację

VIZIM Reklama Internetowa
Artur Dulian
| |

Zaczynasz swoją nową działalność gospodarczą oraz starasz się o dotację na jej powstanie. Zapewne w kosztorysie pojawi się punkt dotyczący reklamy oraz strony internetowej. Co należy wiedzieć o stronie internetowej w momencie jej uwzględniania w kosztorysie dotacji dla nowych firm?

Czytaj więcej: Strona internetowa z dotacji – strona www za dotację

Rola strony internetowej w procesie centralizacji reklamy - Reklama w Internecie

VIZIM Reklama Internetowa
Artur Dulian
| |

Prowadząc działalność gospodarczą lub świadcząc usługi na rzecz osób trzecich, wcześniej czy później musimy stanąć przed koniecznością budowy swojej strategii marketingowej w Internecie. Obecne wytyczne, pod którymi podpisuje się również firma Google, jasno wskazują, iż reklama w Internecie powinna być scentralizowana.

Czytaj więcej: Rola strony internetowej w procesie centralizacji reklamy - Reklama w Internecie

Projektowanie strony internetowej – jak przebiega tworzenie stron internetowych?

VIZIM Reklama Internetowa
Artur Dulian
| |

Jeżeli planujesz tworzenie strony internetowej lub chcesz zlecić jej wykonanie firmie reklamowej, warto najpierw zapoznać się z procesem jej powstawania. W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie - Jak przebiega proces tworzenia strony internetowej dla małej firmy? Jak  stworzyć stronę internetową na rynek polski lub międzynarodowy?

Czytaj więcej: Projektowanie strony internetowej – jak przebiega tworzenie stron internetowych?