Strony Internetowe

Projekty strony internetowej

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Jeżeli potrzebujesz strony www przygotujemy dla ciebie projekt oraz pomożemy w realizacji od A do Z (od zlecenia do publikacji), razem z załatwieniem wszystkich formalności związanych z domeną i serwerem.

Bezpłatna Wycena Strony Internetowej

Projekt strony internetowej to grafika przedstawiająca wygląd i założenia funkcjonalne, czyli wizualizacja strony www przed jej zakodowaniem oraz instalacją na serwerze. 

  • UI czyli User Interface (Interfejs użytkownika) to pierwszy element strony, który widzi użytkownik po jej otworzeniu w przeglądarce internetowej. Warto skupić się na nim, ponieważ pierwszy kontakt decyduje o tym, czy użytkownik zostanie na stronie internetowej i zapozna się z jej ofertą.
  • UX natomiast to User Experience (Doświadczenia użytkownika), jest to sposób interakcji użytkownika ze stroną, menu, elementy nawigacyjne oraz elementy nakłaniające do działania. Właśnie UX odpowiada za prostotę nawigacji i dostępność informacji na stronie internetowej.

Tworzenie stron internetowych dla firm

Strona internetowa dla firmy jest jej wizytówką oraz formą prezentacji oferty produktowej lub usługowej. Dlatego tak ważnym elementem w nowoczesnej reklamie jest strona internetowa, ponieważ jest ona wizytówką firmy w Internecie. Projekty strony internetowej warto zlecić firmie, która specjalizuje się w budowie i tworzeniu stron www, takiej jak nasza. Pomożemy dobrać odpowiednią formę przekazu reklamowego poprzez stronę www, oraz wskażemy jakie elementy powinny się na niej znajdować, a z który należy zrezygnować.

Budowa stron www

Tworzenie strony internetowej to składanie jej z różnych elementów, dlatego podczas budowy strony www warto zapoznać się z informacją, z czego składa się strona internetowa.

Budowa strony internetowej:

  • Projekt strony www - czyli grafika prezentująca projektowaną stronę internetową, jej układ i funkcjonalności w przystępnej formie.
  • Layout strony internetowej - zakodowany projekt strony, gotowy do instalacji w systemie CMS, lub będący podstawą do budowy strony www bez CMS.
  • Silnik strony www CMS - podstawowy element, umożliwiający wprowadzanie zmian na stronie internetowej (jeżeli tworzona jest strona internetowa z cms). Przykładem CMS jest Wordpress, Joomla, Drupal oraz inne.
strony internetowe z cms

Strony internetowe CMS

Strony www CMS umożliwiają zarządzanie treścią na stronie, dodawanie i edycję wpisów, oraz zarządzanie grafiką strony internetowej.

proste strony internetowe html

Strony internetowe HTML

Strony HTML nie posiadające CMS, które cechują się szybkością, jednak nie umożliwiają wprowadzania zmian.

Responsywne strony www

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony www to rozwiązanie umożliwiające prezentację strony na różnych urządzeniach tj. smartphone lub tablet.

Projektowanie strony internetowych

Projektowanie layoutu stron www

Projekt strony internetowej jest grafiką w której określamy wygląd i umiejscowienie elementów strony www oraz ich funkcję.

Strony internetowe dla telefonów i smartphone

Mobilność umożliwia dostęp do Internetu za pośrednictwem telefonów i tabletów. Obecnie każdy z nas poszukując produktu lub usługi w pierwszej kolejności chwyta za telefon i wyszukuje interesującego go oferty.

Mobile first - oznacza iż obecnie strony w wyszukiwarkach internetowych w pierwszej kolejności oceniane są za wersję strony internetowej przeznaczonej na smartphone.

Warto sprawdzić wygląd swojej strony www za pomocą telefonu, i rozważyć modernizację strony internetowej, która uwzględni ten istotny aspekt, którym jest responsywność strony internetowej.

tworzenie stron internetowych wordpress
tworzenie stron internetowych joomla
tworzenie stron internetowych html
Projektowanie stron internetowych Tworzenie stron internetowych Tworzenie stron internetowych CMS Tworzenie stron HTML Responsywne strony internetowe Obsługa techniczna stron www Obsługa techniczna stron www Wordpress

Chcesz zaistnieć w Internecie, zainwestuj w stronę www

Reklama w Internecie powinna być o charakterze zcentralizowanym, czyli wszystkie kampanie reklamowe powinny prowadzić do jednego punktu.

Strona internetowa to najważniejszy element reklamy w sieci, jeżeli szukasz wykonawcy strony internetowej, skontaktuj się z  nami.

Skontaktuj się z nami

Wykonujemy nowoczesne strony internetowe

Wszystkie strony internetowe, które wykonujemy są w pełni responsywne, czyli działają na urządzeniach mobilnych tj. smartphone i tablet oraz stacjonarnych.

Zamów darmową wycenę z konsultacją

  Ofertujemy wykonanie strony www dla każdej branży

  strona www dla firmy

  Strona www dla Firmy

  Projekty stron www dla firm i instytucji, ukierunkowane na pozyskiwanie nowych klientów oraz prezentację oferty produktowo - usługowej.

  strona www dla marki osobistej

  Strona www dla marki osobistej

  Prezentacja na stronie www marki osobistej, poprzez wskazanie oferty i profitów z wyboru konkretnej osoby.

  Obsługa stron internetowych

  Wsparcie techniczne dla stron internetowych. Bieżący nadzór nad stroną www, oraz eliminowanie problemów technicznych na stronie internetowej.

  opieka techniczna nad stroną www

  Opieka techniczna nad stroną

  Zarządzanie stroną internetową poprzez analizę jej funkcjonowania, wykonywanie bieżących prac technicznych w tym kopii zapasowych strony internetowej. 

  naprawa i odwirowywanie stron

  Naprawa i odwirusowanie strony

  Naprawa stron internetowych, które zostały uszkodzone w wyniku awarii lub włamania. Usuwanie wirusów ze stron www. Przywracanie stron z kopii zapasowych.

  aktualizacja stron internetowych

  Aktualizacje strony www

  Wprowadzanie zmian w treści i wyglądzie strony internetowej. Aktualizacja systemu CMS oraz dodatków. Aktualizacja Wordpress i Joomla.

  Jak tworzymy strony internetowe

  Realizacja projektów wykonywana jest etapowo, zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi krokami w realizacji strony www.

  1

  Ustalenia i Wycena

  Zapoznajemy się z Twoją ofertą i ustalamy kroki realizacji dla Twojej branży. Omawiamy warunki realizacji strony www i określamy koszt wykonania strony internetowej.

  2

  Projektowanie strony

  Tworzymy layout Twojej strony www, oraz planujemy jej strukturę. Na tym etapie rezerwujemy również adres strony (domenę), oraz określamy słowa kluczowe.

  3

  Uzupełniamy i testujemy

  Uzupełniamy stronę o treść najczęściej wykonaną przez copywritera oraz testujemy stronę pod kątem prawidłowego działania. Prowadzimy również optymalizację SEO.

  4

  Instalacja i finalizacja

  Wdrażamy Twoją stronę na serwer i publikujemy w Internecie. Od tego momentu Twoja strona www będzie dostępna w sieci. Zgłaszamy ją również do wyszukiwarki Google.

  czym jest cms w stronie www

  Czym jest CMS

  CMS to system do zarządzania treścią. Występuje w formie panelu dostępnego przez przeglądarkę i umożliwia wprowadzanie zmian w treści i częściowo w wyglądzie strony internetowej. Najpopularniejsze systemy CMS to Wordpress, Joomla. 

  czym jest RWD responsywność

  Czym jest RWD - responsywna strona

  Responsywność czyli RWD to zdolność strony do prezentacji tej samej zawartości na różnych urządzeniach. Polega ona na odpowiednim przesuwaniu elementów, zmianie ich wielkości i lokalizacji. Dzięki RWD strona działa poprawnie na telefonie i komputerze.

  one page landing page onepage

  Czym jest strona onepage

  Strona onepage jest stroną internetową, która nie posiada podstron, natomiast cała jej zawartość w tym treści i grafika prezentowane są pod jednym adresem. Cechą strony onepage jest jej długość, która wynika z konieczności prezentacji większej ilości materiałów w jednym miejscu.

  czym jest strona multipage

  Czym jest multipage

  Strona multipage jest zbudowana w przeciwieństwie do one page w oparciu o strukturę podstron. Posiada ona dodatkowe zakładki tj. o nas, kontakt, ofert itp. Do zapoznania się z treścią podstrony konieczne jest jej otworzenie.

  czym jest szablon strony www

  Czym jest szablon strony internetowej

  Jest to zakodowany wygląd strony, tzw. layout, który określa sposób prezentacji zawartości strony, podstron i wpisów na niej umieszczonych. Większość systemów CMS obsługuje szablony, co umożliwia szybką zmianę wyglądu strony, bez konieczności jej przebudowy.

  unikalna szata graficzna www

  Czym jest indywidualna, unikatowa grafika

  Unikatowy, nieszablonowy wygląd strony to specjalnie przygotowany wygląd strony www pod kątem preferencji klienta oraz jego branży. Usługa ta zwykle wiąże się z większą ilością pracy, tym samym jest to droższe rozwiązanie niż w przypadku stron www opartych na szablonach.

  Nasza firma realizuje zlecenia na tworzenie i projektowanie stron internetowych z całej Polski oraz świata, między innymi: Tworzenie i projektowanie stron internetowych w Tarnowie