Strony Internetowe

VIZIM Reklama Internetowa

Strona Internetowa czym jest ?

Strona Internetowa CMS to system który umożliwia użytkownikowi / właścicielowi lub zarządcy stron samodzielne edytowanie / wprowadzanie zmian na stronie. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze ponieważ proste zmiany na stronie można wykonać samemu nie ponosząc dodatkowych opłat.

Strona Internetowa HTML to proste i szybkie rozwiązanie dla osób które nie zamierzają samemu wprowadzać zmian na stronie, wolą tą czynność powierzyć doświadczonemu programiście. Strony HTML cechują się szybkością działania oraz prostotą instalacji i przenoszenia na inny serwer. Rozwiązanie to jest polecane jako strona wizytówka.

Dlaczego warto posiadać Stronę Internetową ?

Strona Internetowa to nowoczesny sposób na reklamę. Inwestycja firmy w nowoczesne technologie poprawia wizerunek , podkreśla wiarygodność firmy oraz oferowanych przez nią produktów.

Właściwie zaprojektowana strona Internetowa wzbudza zainteresowanie oraz przyciąga uwagę przez co pozwala dotrzeć do potencjalnego odbiorcy.

Strona Internetowa – twoja wizytówka w sieci

Podobnie jak numer telefonu w książce telefonicznej pomaga odnaleźć twoją firmę, tak również strona internetowa stanowi wizytówkę i uzupełnienie nowoczesnej prezentacji oferty usług i produktów. Daj się odnaleźć w sieci, twoja konkurencja może już mieć swoją stronę. Do każdego projektu przygotowujemy dwie propozycję.

Strony Responsywne

W dobie nowoczesnych technologi dla urządzeń mobilnych, nie może być mowy, aby strona obsługiwała wyłącznie komputery stacjonarne i laptopy. Nowoczesna strona internetowa to również możliwość odtworzenia jej treści na urządzeniach takich jak tablet lub smartphone. Oferowane przez nas strony są przygotowane do współpracy z urządzeniami mobilnymi, przechodzące weryfikację przez narzędzia google, przez co gwarantujemy ich odpowiednie funkcjonowanie. Biznes wymaga aby na naszym rynku usług, produkcji, czy prezentacji produktów oferta była prezentowana w sposób przejrzysty i łatwo dostępny dla odbiorcy.

CSS / HTML5

Nowoczesne technologie tworzenia stron to nie tylko ich wersja mobilna, ale również obsługa nowoczesnych standardów jakimi są HTML5 oraz CSS3. Zapewniają one dostęp do wysokiej klasy animacji wyświetlanych na stronie oraz pięknej interakcji użytkownika ze stroną.

Gwarantuje to również przyjemne dla oka wrażanie osoby przeglądającej twoją stronę internetową.

Dziś gdy internet to podstawowe narzędzie pracy, należy zapewnić wszystkim potencjalnym odbiorom wysokiej jakości materiały reklamowe oraz dokładną i szczegółową ofertę. Nasz zespół to wysokiej klasy graficy, programiści oraz specjaliści z zakresu marketingu internetowego. Jesteśmy grupą firm mających jeden cel pomóc każdemu z naszych klientów osiągnąć sukces w internecie. Nasza działalność wywodzi się z tarnowa, jednak nie koncentrujemy się na regionie z którego pochodzimy, ale na wszystkich zakątkach polski i całym świecie, dlatego posiadamy klientów nie tylko w Polsce, ale również Norwerii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, oraz innych krajach Unii Europejskiej.

 

Co Oferujemy – System Pakietowy

Usługa / Produkt

Mini

Standard

Premium

Instalacja i konfiguracja

systemu CMS i grafiki

X X X

Domena

adres internetowy

  X X

Hosting

serwer strony i poczty e-mail

    X

CMS

system samodzielnego zarządzania treścią

X X X

Grafika

podstawowa oprawa graficzna

X X X

Logotyp

opracowanie indywidualnego logotypu

  X X

Grafika Strony

dedykowana szata graficzna

  X X

Formularz

formularz kontaktowy

X X X

Podstrona

wdrożenie treści artykuł

do 4 stron do 10 stron X*

Galeria

obrazów i referencji

    X

SEO

optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

X X X

SEF

przyjazne adresy url

  X X

Pomoc techniczna

3 miesiące

    X

Sondy

możliwość tworzenia sond

  X X

Rozbudowa

możliwość rozbudowy o kolejne moduły

X X X

Wielojęzyczność

teksty dostarcza zamawiający

    X

Użytkownicy

tworzenie grup użytkowników

X X X

Animacja

elementy płynnie zmieniające grafikę

  X** X

Sklep

możliwość rozbudowy do sklepu internetowego

X X X

Edytor tekstu

Wizualny edytor treści na stronie www

X X X

Indywidualnie

możliwość zmiany pakietu

X X X

* Ilość podstron w pakiecie PREMIUM ustalana jest indywidualnie

** W pakiecie STANDARD dostępna jest jedna animacja na stronie głównej ( w postaci slajdów lub podobnego typu zmian treści)

Strony Internetowe – CMS (samodzielnego zarzadzania treścią)

Funkcje strony posiadającej system zarządzania treścią :

 • Prostota zmiany tekstów i grafiki w artykułach
 • Brak dodatkowych kosztów
 • Samodzielne umieszczanie tekstów i grafiki
 • Elastyczność strony – możliwość tworzenia nowych podstron
 • Możliwość włączania i wyłączania modułów
 • Prostota rozbudowy o kolejne moduły
 • Samodzielna aktualizacja oprogramowania (aktualizacje dostępne darmowo)
 • Do obsługi wystarczy dowolny system operacyjny wyposażony w przeglądarkę internetową obsługującą nowoczesne standardy

Funkcje dodatkowe w sklepie internetowym :

 • Kontrola nad użytkownikami i zamówieniami
 • Samodzielne dodawanie i usuwanie produktów
 • Możliwość kontroli stanów magazynowych
 • Zmiany kosztów transportu
 • Szybkie filtrowanie grup produktów
 • System uprawnień dostępu
 • Przeglądanie statystyk sprzedaży
 • Zaawansowane funkcję edycji produktów (rabaty, waga, zdjęcie itp. )

 

Możliwości systemu CMS

Zastosowanie CMS (systemu zarządzania treścią) ochroni Ciebie i twój portfel, teraz każda modyfikacja może być wykonana przez Ciebie, nie musisz wzywać informatyków lub zatrudniać firmy aby zmienić zdanie w treści artykułu lub produktu. Strony internetowe oparte o CMS dają swobodę w modyfikacji jej treści bez potrzeby posiadania wiedzy z zakresu informatyki. Poprzez przyjazne narzędzie można na oferowane przez nas strony dodawać materiały tekstowe, obrazy, grafikę czy nawet materiały video.

CMS umożliwia również śledzenie ilości odsłon danej podstrony, oraz gwarantuje możliwość ciągłej rozbudowy strony internetowej. Ofertowane przez nas strony internetowe opierają się na CMS który daje możliwość dodawania nowych modułów i komponentów, również oferowanych przez innych producentó oprogramowania. Tworzenie nowych zakładek i podstron to również proste zadanie przy modyfikowaniu stron naszej produkcji.

Jeżeli chcesz stworzyć stronę wizytówkę, stronę firmową, czy prosty blog lub portfolio to idealne rozwiązanie dla ciebie. Oczywiście jeżeli planujesz stworzenie ambitniejszego projektu, nawet aspirującego do miana portalu, nic nie stoi na przeszkodzie, bogata ilość dodatków daje możliwość stworzenia forum tematycznego, czy portalu informacyjnego dzięki kategoryzowaniu artykułów publikowanych na stronie, oraz modułom aktualności.

 

Portal Społecznościowy / Portal Ogłoszeniowy

Oferowane przez nas usługi tworzenia stron internetowych zapewniają również stworzenie rozwiązań w postaci :

 • Portalu Ogłoszeniowego - nowoczesne systemy nadzoru ogłoszeniami, zarówno umożliwiające publikację w sposób darmowy dla użytkowników, jak również w sposób odpłatny na podstawie wyświetlanego czasu, zapewniają stałe możliwości zarabiania przez internet. Powiązanie z systemami płatności daje możliwość prostego pobierania opłat, panel zarządzania natomiast umożliwia stały nadzór nad oprogramowaniem, sprawdzanie stanu ogłoszeń i ingerowanie w razie potrzeby.
 • Portal Społecznościowy - w dobie facebooka i innych portali społęcznościowych, oczywistym jest iż w pewnym momencie możesz zapragnąć spróbować własnych sił w tworzeniu tego typu rozwiązań. Zapewniamy odpowiednie narzędzia poprzez stworzenie strony internetowej z funkcją portalu społecznościowego.
 • Fora Tematyczne - popularne i rozwijane w internecie rozwiązania forów internetowych stworzone zostały jako uzupełnienie strony internetowej. Daje ono możliwość wymiany zdań i poglądów oraz dyskusji na wielorakie tematy. Oferujemy możliwość wykonania forów tematycznych zabezpieczonych przezd spamerami oraz posiadającymi odpowiedni system nadzoru nad publikowanymi postami, decydując między innymi czy ma on zostać opublikowany przed zatwierdzeniem, czy dopiero po uzyskaniu aprobaty przez administratora.

Reklama w Internecie

Reklama w internecie, poprzez naszą agencję reklamową, daje możliwość zaistnienia w sieci poprzez określenie właściwego kierunku działalności i opublikowaniu istotnych jego cech w internecie. Dajemy tobie i twojej firmie możliwość zaistnienia na wysokich pozycjiach w wyszukiwarce, znajomość zagadnień SEO oraz ich wdrażanie już na etapie tworzenia strony internetowej gwarantuje wysokie wyniki w przypadku pozycjonowania stron.

Oferta reklamowa

w naszej firmie zawiera między innymi stworzenie strony i wizerunku firmy, odpowiednie pozycjonowanie, oraz dążenie do uzyskiwania wysokich współczynników odwiedzin na stronie przy zachowaniu niskiego wskaźnika odrzuceń. Tylko spełnienie tych wymagań gwarantuje sukces twojej firmy w sieci. Jako uzupełnienie do reklamy w internecie możliwa jest również u nas reklama materiałami poligraficznymi, banerami i tym podobnymi.