Telefon
Zadzwoń do nas : 512 212 556 

Największa dostępna forma reklamy !

Obecnie największa część reklamy wizualnej nastawiona jest na dotarcie do maksymalnie dużej liczby potencjalnych odbiorców. Tego typu zadanie jest wręcz idealne dla banerów i bilbordów. Te wyjątkowe materiały, z którymi możemy spotkać się nie tylko przy drogach i na budynkach ale nawet na pobliskich ogrodzeniach to największa z dostępnych form reklamy.

Wykonujemy Projekty

Nasza firma wykonuje projekty bilbordów reklamowych oraz banerów, a także mniejszych którymi są plakaty w formatach od A2 nawet po A1.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie projektów graficznych przystosowanych do wydruku w każdej dobrej drukarni, jak również do obsługi poligraficznej którą również świadczymy w naszej firmie.

Ten typ reklamy wizualnej do doskonała przepustka, która umożliwia dotarcie do szerszego grona klientów, lub najzwyczajniej w świecie poinformowanie innych o dostępności danego typu usługi lub produktu.

Jesteśmy grupą firm

Działamy wspólnie z firmami reklamowymi, uzupełniając się w zakresie oferowanych przez nas usług, tym samym Vizim jest firmą doskonale odnajdującą się w nowoczesnych technologiach oraz projektowaniu, a także kierującą i nadzorującą wydruki opracowanych przez siebie materiałów.

Zapraszamy do współpracy, jesteśmy gotowi do udzielenia odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania !

Gdzie dojeżdzamy: Niedomice, Ilkowice, Żabno, Radłów, Dąbrowa Tarnowska, Lisia Góra, Tarnów, Wierzchosławice, Rudka, Gosławice, Borzęcin, Wał Ruda, Bobrowniki Wielkie, Glów, Łęka Siedlecka, Sanoka, Siedlec, Biskupice Radłowskie, Zdarzec, Zdrochec, Marcinkowice, Wola Radłowska, Brzeźnica, Niwka, Bobrowniki Małe, Komorów, Bogumiłowice, Pawęzów, Śmigno, Łukowa, Zgłobice, Świebodzin, Tuchów, Łękawka, Łękawica, Radlna, Pleśna, Szczepanów, Wojnicz, Dębica, Dębno, Brzesko, Pilzno, Bochnia, Kraków,Gromnik, Szczucin, Rzeszów, Brzozówka, Radgoszcz, Radomyśl Wielka, Wieliczka, Mielec, Limanowa, Nowy Sącz, Stary Sącz, Jasło oraz inne

Ta witryna korzysta z technologii cookies.