+48 512 212 556

Plakaty i banery

Największa dostępna forma reklamy !

Obecnie największa część reklamy wizualnej nastawiona jest na dotarcie do maksymalnie dużej liczby potencjalnych odbiorców. Tego typu zadanie jest wręcz idealne dla banerów i bilbordów. Te wyjątkowe materiały, z którymi możemy spotkać się nie tylko przy drogach i na budynkach ale nawet na pobliskich ogrodzeniach to największa z dostępnych form reklamy.

Wykonujemy Projekty

Nasza firma wykonuje projekty bilbordów reklamowych oraz banerów, a także mniejszych którymi są plakaty w formatach od A2 nawet po A1.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie projektów graficznych przystosowanych do wydruku w każdej dobrej drukarni, jak również do obsługi poligraficznej którą również świadczymy w naszej firmie.

Ten typ reklamy wizualnej do doskonała przepustka, która umożliwia dotarcie do szerszego grona klientów, lub najzwyczajniej w świecie poinformowanie innych o dostępności danego typu usługi lub produktu.

Jesteśmy grupą firm

Działamy wspólnie z firmami reklamowymi, uzupełniając się w zakresie oferowanych przez nas usług, tym samym Vizim jest firmą doskonale odnajdującą się w nowoczesnych technologiach oraz projektowaniu, a także kierującą i nadzorującą wydruki opracowanych przez siebie materiałów.

Zapraszamy do współpracy, jesteśmy gotowi do udzielenia odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania !