Projektowanie stron i sklepów internetowych – layout

Projektowanie stron i sklepów internetowych oraz projektowanie layout od strony graficznej, to pierwsze czynności związane z tworzeniem strony lub sklepu www. Projekt layoutu strony internetowej czyli projekt graficzny strony www to grafika, najczęściej wektorowa lub rastrowa przygotowana w formacie zawierającym warstwy. Projekt strony www lub sklepu powinien uwzględniać wersję na smartfony oraz na komputery.

Oferujemy usługi związane z projektowaniem stron internetowych polegające na wykonywaniu projektów graficznych gotowych do pocięcia przez webmastera. Nasze projekty graficzne stron www uwzględniają wszystkie aspekty w tym UI oraz UX. UI czyli User Interface (interfejs użytkownika) to podstawowy element z którym mają kontakt odbiorcy lub też czytelnicy strony internetowej. UX natomiast to użyteczność strony www.

Projektowanie stron internetowych – layout

projektowanie stron internetowych

Tworząc layout strony internetowej, bardzo dużą uwagę skupiamy na wyglądzie i użyteczności strony internetowej.

Projekt strony www musi być przyjemny dla oka, aby grafika zachęcała osobę odwiedzającą stronę, do zapoznania się z umieszczoną na niej treścią. Nasze projekty opieramy na oprogramowaniu, które umożliwia tworzenie projektu graficznego layoutu strony w postaci grafiki zawierającej warstwy.

Format zgodny z Adobe zapewnia uniwersalność wykonanego layoutu i możliwość otworzenia go przez dowolnego webmastera lub np. firmę: agencja reklamowa.

Projektowanie www

Projektowanie www uwzględnia dwa podstawowe elementy, wizualny i funkcjonalny.

Jeżeli szukasz firmy wykonującej projektowanie stron internetowych Warszawa lub Tarnów, zapraszamy.

Cena strony internetowej zależy od złożoności projektu oraz elementów funkcjonalnych.

Potrzebujesz projektu layoutu strony www lub sklepu internetowego

Oferujemy projekty graficzne layoutów stron internetowych oraz sklepów opartych o grafikę warstwową gotową do pocięcia.

Jeżeli szukasz projektanta stron www zapoznaj się z naszą ofertą, w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami
projektowanie stron i sklepów

UI – Interfejs użytkownika

User Interface czyli interfejs użytkownika, często skracany do UI, to ogólnie rzecz ujmując wygląd strony internetowej. Projektowanie stron internetowych opiera się na graficznej prezentacji produktu lub usługi.

projekty stron internetowych

UX – Doświadczenia użytkownika

Projektowanie layoutów stron internetowych, musi uwzględniać funkcjonalność. Łatwość użytkowania storny internetowej jest kluczowa, aby użytkownik trafił dokładnie tam, gdzie chcemy go skierować na stronie www.

Projektowanie stron i sklepów internetowych cennik

Szukasz uniwersalnego źródła w postaci cennika projektowania stron www, niestety jeżeli zależy Ci na profesjonalnej usłudze, konieczne jest dokładne przeanalizowanie potrzeb i celów jakie są postawione nowoczesnej stronie internetowej. Szablonowe cenniki stron www określają konkretne ramy funkcjonalne i estetyczne, dlatego lepszym rozwiązaniem jest doprecyzowanie, czyli ustalenie co jest potrzebne.

Bezpłatna wycena projektu strony internetowej lub darmowa wycena sklepu internetowego

Napisz lub zadzwoń do nas, to nic nie kosztuje! Możesz jednak uzyskać informacje, niezbędne do zamówienia strony www. Projektowanie stron internetowych jest procesem, który skupia się nie tylko na tu i teraz, ale również uwzględnia dalsze działania marketingowe. Projektowanie sklepów internetowych to proces który w przeciwieństwie do projektowania stron www wymaga uwzględnienia kilku dodatkowych elementów.

Projektowanie stron online

Projektowanie stron online to projekt graficzny następujących elementów: Strona główna, Podstrona informacyjna, Podstrona Kontakt, Galeria, Oferta, Kategoria blogowa, Wpis blogowy. Powyższe szablony graficzne podstron uwzględniane są najczęściej, jednak możliwe, że Twoja strona będzie wymagała elementów niestandardowych, które należy zaprojektować.

Projektowanie sklepów internetowych Kraków

Projekt sklepu internetowego jest bardziej złożony, niż ma to miejsce dla strony www. Projektowanie sklepu internetowego wymaga stworzenia szablonów graficznych dodatkowo dla: Karty produktu, Kategorii produktu, Koszyka zakupowego, Formularza zamówienia, Konta klienta. Jest to kilka elementów, jednak ich właściwa forma wpływa na finalną decyzję dotyczącą zakupu produktu na Twoim sklepie.

Dobra strona internetowa oraz sklep to nie tylko produkty i oferta, ale umiejętne zainteresowanie potencjalnego odbiorcy. Dlatego wygląd strony internetowej lub projekt sklepu internetowego to jedna z najważniejszych części tworzenia witryny www.