Pozycjonowanie

VIZIM Reklama Internetowa

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Oferujemy usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowych, oraz optymalizacji pod kątem SEO. Tylko właściwie przygotowana strona gwarantuje wysoką liczbę odwiedzin oraz wysoką pozycję w wyszukiwarkach internetowych.

Optymalizacja Stron Internetowych

Właściwie zoptymalizowany kod oraz pozbawiony błędów to dodatkowy atut który nie tylko poprawia walory estetyczne zapobiegając ewentualnym problemom z wyświetlaniem strony, ale również jest pozytywnie odbierane przez roboty wyszukiwarek analizujące naszą stronę pod względem : jakości, szybkości otwierania, optymalizacji grafiki, optymalizacji kodu, zastosowania technik kompresji, zgodności z urządzeniami mobilnymi, oraz właściwego opisu każdej witryny i zakładki.

Nasze doświadczenie przekłada się na pozywytne działanie oraz prostotę w przypadku późniejszego pozycjonowania witryny.

Analiza strony pod kątem SEO

Przeprowadzamy analizy strony badając ich przyjazność dla rozwiązań seo, daje to nie tylko nam ale i Państwu obraz tego czy dana strona jest właściwie przygotowana i można ją pozycjonować, czy też wymaga optymalizacji, ewentualnie czy konieczna jest jej budowa od nowa.

Wysoka pozycjia w google osiągana jest również poprzez wynikliwą ocenę treści na stronie, badanie tekstu z uwzględnieniem kryteriów poprawnego przygotowania materiału i wskazanie konieczności koret w danych jego częściach. Nasi copywriterzy to osoby które posiadają doświadczenie w tworzeniu tekstów opisowych na strony internetowe, z uwzględnieniem danych fraz dla których strona ma poddawać się pozycjonowaniu, oraz poprawności gramatycznej i ogólnej poprawności sensu treści na stronie.

Jeżeli twoja pozycja w google spadła

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie oferujemy usługę na zasadach, płatność od wyników, nie od obietnic. Tylko po osiągnięciu dla wskazanych fraz lub innych wskaźników które chcemy osiągnąć określonej pozycji rozpoczynamy pobieranie opłat, jednak i w tedy nie jest to opłata z góry za cały okres, a jedynie ułamek kwoty za dni w których cel został osiągnięty, w pozostałych dniach żadna opłata nie zostanie naliczona.

google bing