Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych

Wykonujemy pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem SEO i metod uważanych za bezpieczne, oraz akceptowane przez wyszukiwarki internetowe.

Usługa pozycjonowania strony internetowej, to działanie mające na celu uzyskanie maksymalnej możliwej pozycji w wynikach wyszukiwania między innymi w Google i Bing. Polega ona na nieustannym optymalizowaniu treści na stronie, jak również innych działaniach prowadzących do zwiększania widoczności strony w sieci www.

Optymalizacja strony internetowej

Podstawowym elementem w procesie pozycjonowania jest przygotowanie strony internetowej do tego procesu. Jedynie odpowiednio zoptymalizowana strona www, będzie mogła uzyskać wysokie wyniki w zakresie pozycjonowania, przy niższym ryzyku spadków niż ma to miejsce w przypadku stron bez optymalizacji.

Audyt strony pod kątem SEO - Audyt SEO

Przed rozpoczęciem działań optymalizacyjnych oraz pozycjonowaniem, należy wykonać audyt strony internetowej z uwzględnieniem wytycznych SEO. Jest to podstawowa czynność której pominięcie może być kosztowne, natomiast wszelkie zabiegi optymalizacji strony lub sklepu internetowego mogą być mało efektywne.

Jakie kroki w pozycjonowaniu strony www

W procesie pozycjonowania strony, lub też SEO strony ważne jest wykonanie konkretnych kroków, stanowiących poszczególne etapy w dalszych pracach:

    • Analiza historii domeny - sprawdzamy czy adres strony internetowej nie posiada nałożonych kar od Google lub nie posiada złej historii, która wpłynie na cały proces.
    • Audyt SEO strony www - badamy stan techniczny strony internetowej, jej szybkość, oraz optymalizację pod kątem wydajności i poprawności działania.
    • Analiza SEO treści - kolejnym etapem audytu jest analiza treści, jej jakości, zastosowania się do wytycznych SEO, stosowania nagłówków oraz meta danych.
    • Analiza konkurencji - w celu optymalizacji działań, określamy jak duża jest konkurencja, oraz obieramy drogę w celu pozycjonowania strony przy najniższym budżecie, zachowując wysoką jakość.
Audyt SEO strony internetowej

Audyt SEO strony www

Badanie strony internetowej, aby poznać słabe punkty wymagające poprawy.

analiza konkurencyjności SEO

Analiza Konkurencyjności

Analiza słów kluczowych dla konkurencyjnych stron internetowych.

optymalizacja seo strony www

Optymalizacja SEO

Optymalizacja strony pod kątem wydajności, oraz jakości treści.

Pozycjonowanie stron i sklepów

Pozycjonowanie Stron i Sklepów

Usługa polegająca na działaniu marketingowym zwiększającym widoczność strony lub sklepu internetowego.

Jeżeli twoja pozycja w Google spadła

Spadek pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania może świadczyć o jednym, ktoś wszedł na wyższą pozycję od Ciebie, ktoś kto był za Tobą, lub jest nowy w Internecie. Raz wykonana strona internetowa nie pozostanie na swoich pozycjach na zawsze, ciągły rozwój stron konkurencyjnych sprawia że Twoja strona www będzie stopniowo spadać w wynikach wyszukiwania, jeżeli nie podejmiesz odpowiednich kroków.

Jeżeli dostrzegasz mniejszy ruch na swojej stronie internetowej, mniej telefonów i maili, jest to sygnał że Twoja pozycja w Internecie uległa zmianie.

Nie trać czasu i walcz o swoje. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty dotyczącej optymalizacji SEO oraz pozycjonowania strony www.

Szukasz firmy do pozycjonowania Twojej strony lub sklepu?

Proces pozycjonowania, wbrew pozorom nie jest tak prosty jak się wydaje, dlatego warto skonsultować się z doświadczonym pozycjonerem.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie pozycjonowania strony lub sklepu internetowego, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami
czym jest pozycjonowanie

Czym jest pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron internetowych, jest działaniem mającym na celu uzyskanie wyższej pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowaniem są wszelkie działania, które podnoszą stronę w wyszukiwarkach tj. Google.

czym jest seo

Czym jest optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO strony www to działanie, które poprawia jej szybkość, jakość treści, oraz dostosowuje ją do wytycznych SEO. Optymalizacja SEO poprawia szybkość wczytywania strony, nagłówki oraz treści.

czy pozycjonowanie jest bezpieczne

Czy pozycjonowanie jest bezpieczne

Pozycjonowanie to bezpieczny proces, o ile opiera się on na optymalizacji SEO i wykorzystywaniu dozwolonych technik i praktyk. Google samo podpowiada jak należy pozycjonować stronę. Jest to jednak proces długi i wymagający, a przez to kosztowny. Istnieją metody pozycjonowania, które mogą spowodować spadek strony, dlatego warto dopytać pozycjonera z jakich metod korzysta. 

audyt strony www

Audyt strony internetowej czy jest potrzebny

Audyt strony internetowej jest niezbędny, aby wyszukać jej słabe strony, a następnie je wyeliminować. Audyt strony www można porównać do wizyty u mechanika, który najpierw dokonuje diagnostyki, aby ustalić co nie działa, a następnie dokonać naprawy.

jak pozycjonować stronę www

Jak pozycjonować stronę samemu

Stronę internetową można pozycjonować samemu, jednak wymagana jest wiedza z zakresu SEO, oraz rynku, oraz znajomość narzędzi analitycznych. Bez odpowiedniej wiedzy efekty pozycjonowania mogą być mizerne lub nieskuteczne, a w skrajnych przypadkach nawet szkodliwe. Dlatego warto skorzystać z pomocy osoby, która posiada doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron internetowych.

jak pozycjonować stronę www

Różnice między pozycjonowaniem strony a sklepem internetowym

Podstawową różnicą przy pozycjonowaniu sklepu internetowego, w porównaniu do pozycjonowania strony internetowej jest występowanie kategorii produktowych oraz produktów. Dlatego warto poznać zagadnienie pozycjonowania sklepu internetowego ponieważ elementów, które należy brać pod uwagę jest więcej.