Obsługa stron internetowych

Obsługa techniczna stron internetowych to oferta skierowana do firm oraz indywidualnych właścicieli stron www. Strona internetowa jest bowiem programem komputerowym, który działa na podobnych zasadach, jest budowany w postaci kodu, natomiast wynikiem tych działań jest strona internetowa, która możemy zobaczyć w oknie własnej przeglądarki. Strony internetowe podobnie jak każdy inny program komputerowy, wymagają nadzorowaniaaktualizowania, oraz serwisowanie, w celu właściwej eksploatacji strony internetowej, dlatego przygotowaliśmy ofertę, która obejmue utrzymanie storny internetowej pod względem technicznym oraz wdrożeniowym, w zakresie dodawania nowych materiałów na stronę internetową.

Obsługa stron internetowych

Nasza usługa polega między innymi na dodawaniu materiałów, otrzymanych od klienta do strony internetowej, w różnej postaci między innymi: wpisów do bloga, wpisów do aktualności, zakładek i podstron na stronie internetowej, lub aktualizacji istniejących podstron. Właściwa treść na stronie internetowej, oraz jej ciągłe rozwijanie, a przez to rozbudowywanie strony internetowej, są kluczem do uzyskania właściwej pozycji w wyszukiwarce google.

Tylko strony internetowe, które uznawane są przez wyszukiwarkę google za wartościowe, a tym samym wnoszące coś do społeczności internetowej są nagradzane odpowiednio wysoką pozycją w wynikach wyszukiwania. Dlatego istotnym jest bieżące aktualizowanie treści na stronie internetowej, dzięki czemu strona internetowa żyje i daje znać wyszukiwarkom iż odwiedzanie jej może zaowocować pozyskaniem nowej wiedzy.

Obsługa sklepów woocomerce

Woocommerce

Obsługa sklepów prestashop

Prestashop

joomla

Joomla

Obsługa techniczna stron internetowych

Strona internetowa to również oprogramowanie, czyli system CMS. Najczęściej wybierane są CMS opensource takie jak WordPress czy Joomla, które sa nieustannie rozwijane i cały czas otrzymują nowe aktualizację. System WordPress jest najczęściej aktualizowany automatycznie przez firmę hostingową, jednak wszelkie dodatki znajdujące się na stronie internetowej opartej o CMS WordPress, już niestety nie są aktualizowane automatycznie, ponadto zdaża się iż w wyniku aktualizacji systemuCMS WordPress nasza strona przestaje działać. Odnosząc się natomiast do systemu CMS Joomla, tutaj sytuacja wygląda odrobinę inaczej, w celu bezpieczeństwa i zapobiegania awarii strony, wszystkie aktualizacje wykonywane są tutaj poprzez ich zatwierdzenie, nie występuje aktualizacja automatyczna. Większość osób skupia się na prowadzeniu działalności gospodarczej i zapomina o tych jakże istotnych kwestiach, co najcześciej kończy się awarią strony, lub włamaniem się do niej osób niepowołanych, dlatego aby zapobiec tego typu zdarzeniom oferujemy usługę obsługi technicznej strony internetowej, która polega na czuwaniu nad stanem technicznym strony www, jej aktualizowaniu, oraz usuwaniu awarii wynikających z błędu podczas aktualizacji. Ponadto obsługa techniczna zawiera odwirusowywanie strony internetowej i naprawę po włamaniu, dzięki czemu strona internetowa będzie działać niemal bez przerwy.

Serwis stron internetowych

Pakiet zryczałtowanej opłaty miesięcznej zapewni Państwu spokój, oraz pewność co do funkcjonowania strony. Będziemy w ramach usługi obsługi strony internetowej czuwać nad nią, oraz wykonywać niezbędne kopie bezpieczeństwa.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Oraz do usług związanych z tworzeniem stron internetowych.