Tworzenie stron HTML

Oferujemy tworzenie stron html. Budując markę swojej firmy z całą pewnością każdy przedsiębiorca bieże pod uwagę konieczność zaistnienia w sieci Internet, jednak jeżeli oferta firmy jest stała i jasnym jest iż na przestrzeni najbliższych miesięcy i lat nie ulegnie znaczącej zmianie czy warto inwestować w stronę internetową CMS, czy nie lepiej pochylić się nad ofertą stron internetowych budowanych w oparciu o HTML i CSS, bez panelu CMS.

Tworzenie stron internetowych HTML

Informację na temat zalet stron internetowych CMS, zostały przez nas przedstawione w ofercie dotyczącej budowy stron internetowych CMS, jednak nie każdy potrzebuje możliwości oferowanych przez CMS, czasem wystarcza strona internetowa, która jest responsywna, działa szybko i nie ma dużych wymagań w odniesieniu do serwera na którym się znajduje, ot prosta wizytówka firmy.

Dla wszystkich któży szukają właśnie takiej strony internetowej, nasza firma ma ofertę, która doskonale trafia w wasze potrzeby, tym właśnie są strony internetowe HTML, które nie posiadają Panelu CMS. Takie strony internetowe cechują się szybszym działaniem od stron internetowych posiadających panel CMS, dlatego iż nie wymagają komunikacji z serwerm baz danych, a wszystkie informacje prezentowane na niej sa zakodowane w plikach strony, zatem podczas wczytywania strony internetowej HTML użytkownik pobiera jedynie pliki, i tym samym możliwe jest szybsze wszytanie strony www.

Budowa lekkich stron internetowych

Jeżeli szukasz rozwiązania które pozwoli szybko działać twojej stronie, zapytaj nas o ofertę na wykonanie strony www na bazie samego języka HTML i CSS. Przy budowie stron internetowych uwzględniamy również wszystkie wymagania google, które od połowy 2018 roku wskazują iż strona internetowa ma być przede wszystkim responsywna / mobilna, o to właściwie oznacza ?

Responsywna strona internetowa

Responsywność jest to działanie strony internetowej w taki sposób iż w zależności od wielkości ekranu, zmienia ona wielkość niektórych elementów, oraz ich położenie, aby właściwie wyświetlały się one na urządzeniach takich jak smartphone lub tablet. W dobie mobilności, każdy z nas posiada telefon z dostępem do internetu i nie żadko szukamy właśnie na telefonie potrzebnym nam usług lub produktów, dlatego wybierając stronę internetową, warto zwrócić uwagę czy oferta wykonania strony internetowej uwzględnia responsywność.

Tworzenie stron HTML – responsywne strony www

Nasza firma nie oferuje na dzień dzisiejszy stron internetowych, które nie posiadają responsywności, dlatego wszystkie strony internetowe w ofercie działają doskonale na urządzeniach mobilnych jak tablet lub smartphone. Warto zwrócić uwagę na fakt iż od kwietnia 2015 roku, wyszukiwarka google bada naszą stronę w kontekście responsywności, natomiast od połowy 2018 roku responsywność określa jako priorytet na stronie internetowej, daltego wszystkie strony nie przystosowane do pracy na urządzeniach mobilnych będą z wyników wyszukiwarki google stopniowo znikać, lub tracić swoją pozycję.

Strona przygotowana dla Google

Strona internetowa to dopiero początek drogi w zakresie reklamy w sieci Internet, aby nasza strona była dostępna dla nowych klientów, czyli byli oni w stanie ją odnaleźć musi być przystosowana do wyszukiwarek Internetowych, dlatego podczas budowy stron internetowych, kierujemy się przede wszystkim zasadami SEO, aby nasi klienci zdobywali nowych klientów, a tym samym byli zadowoleni z wykonanej przez nas usługi.

Jak przebiega proces tworzenia strony internetowej:

 1. Przymujemy zlecenie wykonania strony internetowej;
 2. Przesyłamy wytyczne dotyczące materiałów między innymi:
  1. określenie struktury strony internetowej;
  2. przygotowanie lub otrzymanie logotypu;
  3. zlecenie stworzenie treści lub otrzymanie treści od klienta;
 3. Przygotowanie propozycji wyglądu strony internetowej / oraz naniesienie uwag i sugestii klienta;
 4. Wdrożenie treści otrzymanych od klienta lub copywritera;
 5. Instalacja strony internetowej;

Powyższy przebieg jest mocno uproszczony, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat stworzenia strony internetowej dla Twojej firmy !