Grafika Komputerowa

Projekty graficzne www

Wykonujemy projekty graficzne stron i sklepów internetowych, tzw. layout. Podstawą do pracy przy tworzeniu strony lub sklepu jest jego prawidłowe zaprojektowanie pod kątem UI i UX czyli User Interface oraz User Experiens (widoczność i użyteczność).

Projektujemy grafiki na potrzeby wdrożeń internetowych, oraz dla reklam w sieciach społecznościowych w tym: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube.

Projekty wizytówek i ulotek

Potrzebujesz projektu wizytówki lub ulotki dla swojej firmy lub eventu, wykonamy ją dla Ciebie. Projektujemy grafikę reklamową do celów poligraficznych, czyli do wydruków materiałów reklamowych. Nasze projekty wizytówek i ulotek uwzględniają odpowiednią kolorystykę CMYK, oraz spadki drukarskie. Ponadto wykonujemy projekty graficzne w oparciu o grafikę wektorową, która jest podatna na powiększanie i pomniejszanie bez utraty jakości tzw. skalowanie.

Layout strony internetowej - projekt grafiki

Opracujemy nowy layout Twojej strony internetowej który będzie uwzględniał niezbędne elementy do wykonania strony www lub sklepu internetowego.

Z czego składa się Layout strony internetowej:

Projekt graficzny strony internetowej lub projekt sklepu składa się z kilku elementów, podzielonych na podstrony, między innymi są to:

  • Projekt strony głównej - opracowanie wyglądu i funkcjonalności wizualnej strony głównej, odpowiedniego rozmieszczenia elementów strony poprzez uwzględnienie usability (czyli użyteczności strony) oraz najlepszych wrażeń pod kątem użytkowania czyli UX
  • Projekt strony tekstowej (podstrony) - kolejny element to projekt podstrony, w której umieścimy informacje o firmie, ofertę lub inne. Rozszerzony projekt graficzny strony zawiera każdą z podstron w formie osobnej wizualizacji.
  • Projekt kategorii bloga - zaprojektowanie kategorii bloga, listy wisów i sposobu ich prezentacji, który może być listą, lub kafelkami.
  • Projekt strony kontakt - uwzględnienie wszystkich informacji dotyczących adresu, oraz kontaktu z firmą lub instytucją, w tym mapa dojazdu, formularz kontaktowy oraz elementy nawołujące do działania tzw. Call to Action.
  • Projekty innych elementów strony - projekt wizualny galerii obrazów, oraz innych podstron ze specjalnymi funkcjami.
  • Projekty elementów sklepu internetowego - projekt: kategorii produktów, karty produktu, koszyka oraz formularza zamówienia.
Projektowanie stron i sklepów layout

Projekty Graficzne Stron i Sklepów Internetowych

Layout strony to podstawowy element, który wymaga zaprojektowania przed stworzeniem strony lub sklepu internetowego.

Projektowanie grafiki facebook i social media

Grafika Facebook i Social Media

Stworzenie avatara, grafiki do tła, oraz projektów graficznych postów i elementów reklamowych w social mediach

projektowanie logotypów

Projekty Logotypów

Tworzymy projekty logotypów w wersji wektorowej, uwzględniając różne wersje tła i kolorystyki, aby osiągnąć uniwersalne logo.

projekty graficzne wizytówek i ulotek

Projekty Poligraficzne Wizytówek, Ulotek, Plakatów i Banerów

Projekty poligraficzne uwzględniające: wizytówki, ulotki, plakaty, banery reklamowe oraz broszury i katalogi.

Projekty materiałów reklamowych w Internecie i Poligrafii

Projektujemy z wykorzystaniem programów graficznych tj. Corel Draw, oraz pakiet Affinity w tym Designer, Photo i Publisher. Pozwala to na stworzenie w pełni edytowalnego materiału, który może zostać w każdej chwili poddany modyfikacji, ale również umożliwia eksport projektów do różnych formatów w tym: PDF, SVG, TIFF, JPG, PNG, CDR. Ta różnorodność gwarantuje, iż nasze projekty zostaną otworzone poprawnie w każdym środowisku Windows oraz Mac.

Projekty tworzymy z poszanowaniem praw autorskich, oraz z uwzględnieniem zachowania praw materialnych twórców elementów dodatkowych. Nasze projekty chronione są prawami autorskimi, które przekazywane są w momencie finalizacji zlecenia.

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją kampanię reklamową Google Ads, lub w Facebook, wykonamy dla Ciebie projekty wszelkich elementów zw. z reklamą w Internecie, w tym posty, grafiki i niezbędne projekty graficzne. Wykonujemy również grafiki na potrzeby reklamy wizualnej w postaci projektów poligraficznych do druku w kolorystyce CMYK, według wytycznych ogólnych, lub specjalnych wytycznych danej drukarni.

Potrzebujesz projektu graficznego do reklamy w Internecie lub poligrafii

Wykonujemy profesjonalne projekty graficzne materiałów reklamowych na potrzeby reklamy wizualnej poprzez wydruki poligraficzne, oraz reklamy w Internecie.

Jeżeli szukasz projektanta grafiki komputerowej zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Skontaktuj się z nami
czym jest layout

Czym jest layout strony internetowej

Layout to ogólnie mówiąc wygląd strony www, zatem projekt strony internetowej to nic innego jak projekt graficzny layoutu strony. Layout uwzględnia wiele elementów w zależności od typu projektu oraz jego przeznaczenia. Layout strony informacyjnej będzie najczęściej mniej skomplikowany niż sklepu internetowego, ale też uboższy od layoutu portalu.

czym jest grafika wektorowa i rastrowa

Czym jest grafika wektorowa i rastrowa

Są to typy grafiki komputerowej, gdzie grafika rastrowa to zdjęcia i najczęściej pliku typu JPG, PNG, natomiast grafika wektorowa są to elementy wykonane w technologii krzywych, które to są podatne na skalowanie bez utraty jakości. 

czym są spadki drukarskie

Czym są spadki drukarskie

Przy projektowaniu materiałów poligraficznych tj. wizytówki, ulotki, banery i plakaty, należy brać pod uwagę spadki drukarskie. Najprościej mówiąc spadek drukarski to odstęp od krawędzi projektu do obszaru który nie będzie narażony na cięcie po zakończeniu procesu wydruku, umożliwiając swobodne ustawienie materiału, bez obawy o ucięcie elementu istotnego w projekcie.

jakie pliki do drukarni

Jakie pliki wysyłać do drukarni

Obecnie większość drukarni obsługuje z powodzeniem pliki PDF, które powinny być zawierać czcionki, lub treść przed eksportem powinna zostać przekształcona w krzywe. Jednak zdarzają się drukarnie które wymagają plików CDR (Corel Draw) lub plików pakietu Adobe.

projekt logo co zawiera

Projekt logotypu co powinien zawierać

Projekt graficzny logotypu powinien zawierać grafikę w formacie wektorowym. Profesjonalny logotyp powinien występować w kilku wariantach kolorystycznych, zależnych między innymi od tła, ale również powinien posiadać księgę znaków.

projekty graficzne do druku

Czy drukujecie projekty graficzne?

Tak, istnieje możliwość wydruku projektu graficznego, jednak nie posiadamy drukarni, w razie zainteresowania jesteśmy w kontakcie z drukarniami, które wydrukują nasze projekty, aby finalny produkt mógł zostać dostarczony do klienta.