Tworzenie stron internetowych

VIZIM Reklama Internetowa

Nasza firma wykonuje strony internetowe w oparciu o rozwiązania opensource takie jak system CMS Joomla. Budowane przez nas strony internetowe są przystosowane do działania na wielu platformach oraz urządzeniach, przez co są gwarancją dotarcia do maksymalnie szerokiego grona potencjalnych odbiorców.

Tworzenie stron internetowych

Naszą działalność nie jest scentralizowana, dlatego wykonywane przez nas strony są dostarczane do szerokiego grona odbiorców. Wykonywaliśmy strony internetowe między innymi dla klientów z Anglii, Niemiec, Australii oraz całej Polski. Dzięki zastosowaniu uniwarsalnych rozwiązań mamy możliwość budowania stron internetowych wielojęzycznych, w oparciu o automatyczne tłumaczenie google, jak również poprzez umieszczanie na stronie internetowej alternatywnego tekstu w określonym języku. Wykonaliśmy strony internetowe między innymi w językach Angielskim, Niemieckim oraz naszym rodzimym czyli Polskim.

Strony Internetowe Tarnów

Strony internetowe tworzone są przez nas również na nasz rodzimy rynek którym jest Tarnów. Strony internetowe w Tarnowie kierowane są dla klientów, którzy chcą dotrzeć do obecnych i nowych klientów, przy zachowaniu rozsądnej ceny i wysokiej jakości wykonanej strony internetowej. Posiadamy zadowolonych klientów, dla których stworzyliśmy strony internetowe w Tarnowie, natomiast dostępni są oni w dziale realizacje.

Oprogramowanie na którym tworzymy strony internetowe

Podczas budowy stron internetowych, najważniejsze jest oprogramowanie będące podstawą strony www. Podstawą dla każdej strony www jest system CMS, my natomiast po wielu latach wybraliśmy najbardziej uniwersalny, a zarazem logiczny system CMS do tworzenia stron internetowych, który daje duże możliwości rozbudowy, obniżając przy tym koszt stworzenia strony internetowej, i późniejsze rozbudowanie strony internetowej.

Jako podstawę do tworzenia stron internetowych stosujemy system CMS Joomla!, jest to uniwersalne środowisko idealnie nadające się do tworzenia stron internetowych dla firm, małych sklepów internetowych, czy też portali o różnej tematyce. Mnogość rozszeżeń dostępnych do systemu CMS Joomla, sprawia iż koszt stworzenia określonego rozwiązania zależny jest jedynie od dostępności rozszeżeń, i tym samym możliwości ich zakupu lub konieczności stworzenia komponentu dla strony internetowej. W przypadku budowy strony internetowej w oparciu o gotowy system i rozszeżenia, koszt zbudowania strony internetowej jest jedynie kosztem jej instalacji, konfiguracji, stworzenia grafiki strony www oraz jej zakodowania w zakresie jaki wynika z zainstalowanych elementów.

Strona internetowa dla firmy

Prosta strona internetowa w firmie to w większości do dziesięci zakładek treści z których można wyróżnić:

  • Stronę główną - czyli element początkowy strony internetowej, który jest pierwszym kontaktem naszego klienta ze stroną, jest istotny ze względu na treść i elementy graficzne ponieważ ma zachęcić klienta do zapoznania się z pozostała częścią strony;
  • Podstrony - tutaj mamy do czynienia z zakładkami które zawierają treść i zdjęcia i najczęściej prezentują informację o firmie, oraz o ofercie;
  • Galeria - ten element strony internetowej służy do budowania galerii obrazów, jak sama nazwa może sugerować, jednak galerię obrazów na stronie internetową można wykorzystać do budowania podstron które prezentują zdjęcia, certyfikaty, referencje itp;
  • Kontakt - podstrona kontakt nie jest zwykle zbytnio rozbudowana i zawiera dane kontaktowe, formularz kontaktowy oraz mapę google;

Powyższa konfiguracja strony internetowej jest najczęściej spotykaną, i najpopularniejszą w sieci. Klienci decydujący się na początek swojej działalności w sieci Internet decydują się właśnie na tego typu rozwiązanie, które pozwala osiągnąć relatywnie dobre wyniki w pozycjonowaniu przy zachowaniu umiarkowanych kosztów wykonania i utrzymania strony internetowej.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.