Strona www pośrednika nieruchomości z Krakowa

strona www dla pośrednika nieruchomości
Strona www dla pośrednika nieruchomości

 

Stworzenie nowej strony internetowej dla firmy z branży nieruchomości działającej w Krakowie. Indywidualna szata graficzna, oraz logotyp dostarczony przez zaprzyjaźnioną firmę graficzną. Całość wykonana na systemie CMS, który daje możliwości publikacji ofert nieruchomości na rynku krakowskim. Strona www dla firmy z Krakowa to jedna z części naszej oferty reklamowej w dziedzinie stron internetowych.

Strony internetowe Kraków

Firma dla której wykonany został projekt oraz wdrożenie strony internetowej ma siedzibę w Krakowie. W momencie tworzenia strony internetowej w Krakowie była to nowa firma na rynku, która chciała swoją ofertą zainteresować szersze grono potencjalnych klientów w Krakowie i okolicach.

Responsywna strona internetowa

Responsywna Strona Internetowa

Strona www została przygotowana w oparciu o technologię responsywności, która umożliwia wyświetlanie jej zawartości na różnych urządzeniach: mobilnych i stacjonarnych.

Strona przygotowana do SEO i pozycjonowania

Strona przystosowana do optymalizacji SEO

Strona internetowa zbudowana na CMS umożliwiającym optymalizację SEO oraz pozycjonowanie.


Zastosowane technologię

Strona oparta o język HTML

Strona zbudowana przy użyciu CSS

Strona wykorzystuje technologię PHP

System CMS

Strona oparta o język HTML

Strona działa w oparciu o serwer wykorzystujący technologię umożliwiającą obsługę PHP i MySQLdziała w oparciu o serwer wykorzystujący technologię umożliwiającą obsługę PHP i MySQL[/text]
[/column]
[/columns]