Tworzenie stron internetowych CMS

Strony internetowe CMS to podstawa prowadzenia firmy w dzisiejszych czasach. Każdy kto chce dostarczać produkty lub usługi dla swoich obecnych i przyszłych klientów, musi stworzyć rozpoznawalną markę, która będzie kojarzona z określonymi usługami, dlatego nieodłączną częścią biznesu jest posiadanie własnej strony internetowej.

Tworzenie stron internetowych CMS


Dostarczamy strony internetowe oparte o systemy CMS opensource w tym:

 • Strony zbudowane na WordPress
 • Strony internetowe Joomla
 • Witryny www Drupal
CMS WordPress - strony i sklepy woo
CMS Joomla - strony internetowe i projekty
Tworzenie stron internetowych CMS

Wykonujemy nowoczesne strony internetowe CMS

Wszystkie strony internetowe, które wykonujemy posiadają system CMS, który umożliwia wprowadzanie zmian na stronie internetowej.

  Ofertujemy wykonanie strony CMS dla każdej branży

  Strona www dla Firmy

  Strony CMS dla Firm

  Projektujemy nowoczesne strony internetowe zbudowane w oparciu o system CMS dla firm i instytucji.

  Strona www dla marki osobistej

  Indywidualne strony CMS

  Tworzymy indywidualne projekty stron CMS na zamówienie według wytycznych klienta.

  Wykonamy stronę internetową CMS dla Ciebie

  Strona www CMS posiada możliwość rozbudowy i edycji, bez konieczności inwestowania w usługę programistyczną.

  Twoja strona internetowa dzięki CMS będzie rozwijać się wraz z Twoją firmą.

  Strony Internetowe CMS


  Jako Agencja Reklamy Interaktywnej nasza firma dostarcza produkt, którym to właśnie jest strona internetowa CMS, będąca przepustką do reklamy i handlu w sieci Internet. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży tworzenia strony internetowych CMS, możemy jasno wskazać iż strona dla firmy jest formą reklamy, która musi umożliwiać ciągły rozwój i uzupełnianie oferty, podobnie jak ma to miejsce podczas prowadzenia swojej działalności, dlatego jasnym jest iż strony internetowe firm muszą być wyposażone w system CMS.

  Zapewne niejedna osoba zada sobie pytanie, czym jest ten cały CMS ? do czego będzie on mi potrzebny ? i dlaczego tak istotne jest żeby moja strona go posiadała.

  Budowa stron www CMS

  Otóż system CMS jest to System Zarządzania Treścią na stronie internetowej, jest to forma programu komputerowego dostępna poprzez przeglądarkę internetową, która to umożliwia wprowadzanie zmian na stronie internetowej. Czy zatem posiadając system CMS mogę stworzyć stronę samodzielnie, odpowiedź brzmi:

  I tak, i nie, ponieważ sam system CMS jest jedynie oprogramowaniem które umożliwia wprowadzanie zmian na stronie internetowej, umożliwia tworzenie stron internetowych, jednak nie służy on do projektowania stron internetowych, dlatego budując stronę w oparciu o system CMS konieczne jest określenie głównych elementów strony internetowej, a dzielą one się na następujące elementy którymi są:

  • Frontend
  • Backend

  1. Frontend – tzw. front strony internetowej – czyli wszystko to co widzimy wchodząc na naszą stronę internetową, grafika i treści, bazuje on na wcześniej przygotowanym layoucie czyli układzie strony internetowej, gdzie my jako programiści zapisaliśmy gdzie dany element strony internetowej ma się znajdować, jak się ma wyświetlać, jaki ma posiadać rozmiar i kolor oraz wiele innych składowych dla wszystkich elementów umieszczonych na stronie, tutaj właśnie jako programiści określamy iż na stronie ma obowiązywać określony typ czcionki, określony wygląd aktualności i określona forma prezentacji treści, czyli wszystko to co jest niezbędne do zdefiniowania jednorazowo, a tym samym późniejsza modyfikacja treści na stronie, czy dodawanie nowych treści nie będzie wymagało opisywania tych elementów, tylko ich wstawienie.

  2. Backend – tzw. zaplecze strony – ten element można nazwać naszym CMS-em, jest to określony element strony po wywołaniu którego naszym oczom ukazuje się Panel zarządzania stroną, gdzie jesteśmy proszeni o podanie loginu i hasła, a po podaniu których mamy możliwość między innymi:

  • wprowadzanie zmian w istniejącej treści;
  • wyłączania i zmiany kolejności istniejących zakładek;
  • tworzenie nowych zakładek;
  • dodawanie grafiki i zdjęć na stronę internetową lub tworzenie galerii obrazów;
  • tworzenie formularzy kontaktowych;
  • i wiele innych;


  Zatem w Panelu CMS strony internetowej mamy niemal pełną kontrolę nad nasza stroną internetową, w taki sposób iż nie musimy posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania, a zmiana lub umieszczanie nowych treści jest tak prosta jak ma to miejsce w edytorze tekstu którym jest np. Word.

  Stworzenie Strony Internetowej CMS

  Co zatem oferujemy jako firma ? właśnie stworzenie strony internetowej CMS, która da możliwość dotarcia do szerszego grona potencjalnych klientów i ciągłego rozbudowywania oferty bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

  Strony Internetowe CMS, które tworzymy posiadają cechują się następującymi elementami (oczywiście zależne od wybranych przez klienta rozszerzeń i funkcjonalności):

  • Przygotowany projekt graficzny strony internetowej indywidualnie / wszystkie projekty wykonywane są przez nas samodzielnie, nie są to gotowe szablony;
  • Pocięcie i zakodowanie projektu graficznego strony internetowej do systemu zarządzania treścią CMS;
  • Wdrożenie ustalonej z klientem liczby zakładek zawierającymi treść i grafikę;
  • System Aktualności w formie bloga, dający możliwość tworzenia nowych wpisów;
  • Formularz kontaktowy – z możliwością zmiany, rozbudowy, lub tworzenia nowych formularzy kontaktowych strony internetowej;
  • Mapa dojazdu Google – czyli mapa geograficzna która jest udostępniania przez google, z naniesionym punktem lokalizacyjnym;
  • Galeria obrazów – która daje możliwość tworzenia galerii w oparciu o zawartość katalogu, lub kategorii obrazów wraz z opisami;
  • Katalog produktów – dający możliwość prezentacji produktu lub usługi;
  • Funkcje sklepowe – rozbudowujące katalog produktów o możliwość składania zamówienia;
  • oraz wiele innych, w zależności od zapotrzebowania ze strony klienta;

  Kroki do realizacji strony internetowej zbudowanej na systemie CMS:


  • Ustalić jaka strona internetowa CMS jest dla ciebie, co ma się na niej znajdować i jakie treści ma prezentować;
  • Ustalić strukturę strony internatowej, układ zakładek które mają być prezentowane na stronie internetowej;
  • Zamówić logotyp swojej firmy jeżeli takowego nie ma, oraz zamówić domenę internetową samodzielnie lub za naszym pośrednictwem;
  • Zlecić lub przygotować samodzielnie treści na stronę internetową CMS w porozumieniu z webmasterem z zakresu optymalizacji strony internetowej SEO;
  • Przekazać materiały i wytyczne naszej firmie w celu realizacji zlecenia w postaci wykonania strony internetowej CMS;
  • Następnym etapem jest otrzymanie od nas adresu wstępnie funkcjonującej strony internetowej CMS, do której jako klient możesz się odnieść i wyrazić swoje uwagi lub wskazówki;
  • Po zatwierdzeniu prac na etapie 6, wdrażamy wszystkie treści i dokonujemy instalacji strony internetowej na serwerze wskazanym przez klienta;

  Proces przygotowania strony internetowej CMS zależny jest od wielu czynników, jednak zamyka się zwykle w przedziale od 2 tygodni do miesiąca.

  Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania, które niewątpliwie pojawiły się po lekturze przedmiotowej oferty.

  Co to jest system CMS

  System CMS to oprogramowanie będące elementem strony internetowej, które umożliwia wprowadzenie zmian, oraz rozbudowę strony www. Strona internetowa zbudowana w oparciu o CMS daje możliwość dodawania nowych podstron i wpisów do kategorii blogowych, jak również prowadzenie galerii obrazów i innych funkcji zależnych od typu systemu CMS.

  Najpopularniejsze darmowe systemy CMS

  Licencje systemów CMS dla stron internetowych

  Co jest potrzebne do działania systemu CMS

  Panel zarządzania stroną CMS