Strona internetowa dla stolarni w Dąbrowie Tarnowskiej

Strona www dla stolarni w Dąbrowie Tarnowskiej
Strona www dla stolarni w Dąbrowie Tarnowskiej

 

Stworzenie nowej strony internetowej na podstawie systemu CMS, umożliwiającego rozbudowę strony oraz poszerzanie jej oferty. Strona posiada technologię wielojęzyczności, tym samym jest to strona internetowa wielojęzyczna. Strona www oparta na CMS posiadającym wbudowane funkcje wielojęzyczności, tym samym bez konieczności stosowania dodatkowych rozszerzeń i dodatków.

Strony internetowe Dąbrowa Tarnowska

Strona www zbudowana dla firmy z Dąbrowy Tarnowskiej, specjalizującej się w produkcji mebli ogrodowych, wyrobach stolarskich. Właśnie ta firma potrzebowała strony internetowej w dąbrowie tarnowskiej, ale również skierowanej na rynek włoski, angielski i niemiecki. Całość opracowana w porozumieniu z klientem od początku do końca uwzględniając wszystkie uwagi przesłane drogą mailową, telefoniczną i bezpośrednio w siedzibie klienta w Dąbrowie Tarnowskiej.

Responsywna strona internetowa

Responsywna Strona Internetowa

Strona www została przygotowana w oparciu o technologię responsywności, która umożliwia wyświetlanie jej zawartości na różnych urządzeniach: mobilnych i stacjonarnych.

Strona przygotowana do SEO i pozycjonowania

Strona przystosowana do optymalizacji SEO

Optymalizacja SEO dla tej strony była wyjątkowo istotnym elementem dlatego zastosowano CMS który umożliwia dodawanie odpowiednich danych SEO do strony www.


Zastosowane technologię

Strona oparta o język HTML

Strona zbudowana przy użyciu CSS

Strona wykorzystuje technologię PHP

System CMS

Strona oparta o język HTML

Strona działa w oparciu o serwer wykorzystujący technologię umożliwiającą obsługę PHP i MySQL