Strona internetowa wypożyczalni samochodów z Tarnowa

strona internetowa dla wypożyczalni samochodów
strona internetowa dla wypożyczalni samochodów

 

Stworzenie nowej strony internetowej dla nowej firmy dostarczającej usługi z zakresu wypożyczania samochodów w Tarnowie. Projekt strony internetowej miał charakter indywidualny, który miał nawiązywać wyglądem i elementami do taksówek z Nowego Yourku w USA. To wyjątkowe podejście miało ukierunkować stronę internetową tak, aby klient zapamiętał ją i rozpoznawał markę w przyszłości.

Strony internetowe Tarnów

Firma dla której zaprojektowaliśmy stronę ma siedzibę w Tarnowie. Działa również w Wierzchosławicach. Jej początki zwiastowały dynamiczny rozwój i obecnie jest to jedna z większych wypożyczalni samochodowych w Tarnowie, której dostarczyliśmy stronę internetową i która dzięki naszej stronie www dotarła do większego grona potencjalnych klientów. Obecnie tworzymy strony internetowe dla wypożyczalni samochodowych w całym kraju.

Responsywna strona internetowa

Responsywna Strona Internetowa

Strona www została przygotowana w oparciu o technologię responsywności, która umożliwia wyświetlanie jej zawartości na różnych urządzeniach: mobilnych i stacjonarnych.

Strona przygotowana do SEO i pozycjonowania

Strona przystosowana do optymalizacji SEO

Strona internetowa zbudowana na CMS umożliwiającym optymalizację SEO oraz pozycjonowanie.


Zastosowane technologię

Strona oparta o język HTML

Strona zbudowana przy użyciu CSS

Strona wykorzystuje technologię PHP

System CMS

Strona oparta o język HTML

Strona działa w oparciu o serwer wykorzystujący technologię umożliwiającą obsługę PHP i MySQLdziała w oparciu o serwer wykorzystujący technologię umożliwiającą obsługę PHP i MySQL[/text]
[/column]
[/columns]