Strona www dla serwisu samochodowego w Tarnowie

strona internetowa dla serwisu samochodowego
strona internetowa dla serwisu samochodowego

 

Przebudowa strony internetowej na podstawie nowego systemu CMS. Podczas tworzenia projektu strony internetowej w Żabnie skupiliśmy się na ofercie naszego klienta, oraz uniwersalności projektu strony www. Projekt miał skupiać uwagę klienta, oraz przedstawiać na stronie internetowej ofertę, którą dysponuje nasz klienta.

Strony internetowe Żabno

Serwis samochodowy działający w gminie Żabno, specjalizuje się w naprawach elektroniki w pojazdach osobowych. stworzenie strony dla elektronika samochodowego było dla nas czymś nowym, tym samym podjęliśmy to wyzwanie i stworzyliśmy stronę internetową responsywną, i uniwersalną. Strona www serwisu samochodowego w Niedomicach to połączenie strony elektronika z serwisem pojazdów. Projekt strony mechanika nie jest czymś oczywistym, jednak łączenie różnych dziedzin to wyzwanie z punktu widzenia SEO.

Responsywna strona internetowa

Responsywna Strona Internetowa

Strona www została przygotowana w oparciu o technologię responsywności, która umożliwia wyświetlanie jej zawartości na różnych urządzeniach: mobilnych i stacjonarnych.

Strona przygotowana do SEO i pozycjonowania

Strona przystosowana do optymalizacji SEO

Strona internetowa zbudowana na CMS umożliwiającym optymalizację SEO oraz pozycjonowanie.


Zastosowane technologię

Strona oparta o język HTML

Strona zbudowana przy użyciu CSS

Strona wykorzystuje technologię PHP

System CMS

Strona oparta o język HTML

Strona działa w oparciu o serwer wykorzystujący technologię umożliwiającą obsługę PHP i MySQLziała w oparciu o serwer wykorzystujący technologię umożliwiającą obsługę PHP i MySQL[/text]
[/column]
[/columns]