Reklama internetowa - Tworzenie i projektowanie stron internetowych

Telefon
Zadzwoń do nas : 512 212 556 

Aktualizacja do Windows 10 rozpoczęta !

Artur Dulian
Aktualizacja do windows 10

Pliki z systemem już się pobierają !

Już teraz czyli dzień przed premierą najnowszego produktu Microsoftu można zaobserwować pojawienie się nowych plików na dysku komputera.

Katalog o magicznej nazwie $Windows.~BT zawsze zapowiada aktualizację i zwiastuję uaktualnienie systemu, podczas instalacji starszych wersji systemu to właśnie w nim pojawiały się tymczasowe pliki instalatora Windows.

Już teraz katalog ten pojawił się na komputerach które zarezerwowały system Windows 10, i powoli zaczyna wypełniać się plikami, czyżby Microsoft zdecydował się na rozsyłanie systemu przed premierą.

Przeciążone serwery

Zapewne wybieg ten ma uchronić serwery firmy przed przeciążeniem związanym z wydaniem aktualizacji, a także usprawnić ją, ponieważ jak zapewne nie którzy z waz wiedzą system ten będzie pobierał aktualizację bezpośrednio ze strony Microsoftu, ale również ma możliwość pobierania ich na zasadach P2P z komputerów w sieci które już tą aktualizację pobrały.

Oczekiwanie na nowe

Oczywiście nie można spodziewać się rewelacji po najnowszym produkcie, wszystkie strony internetowe rozpisują się na temat nowości jakie znajdziemy w systemie, jednak pamiętać należy że systemy windows, zwłaszcza te pierwsze wydania zawierają wiele wad, i dopiero po uzyskaniu pierwszego Service Pack pracują z należytą wydajnością i stabilnością.

Premiera systemu jeszcze nie nastąpiła, a już w sieci możemy przeczytać o trwających pracach nad dodatkiem aktualizującym Windows 10, i zapewne likwidującym błędy których nie wyeliminowano do dnia premiery.

 

Uaktualnienie:


Jak się okazuje finalny build Windows 10 to : 10.0.10240.16394 tak wynika z pobranych dzisiaj przez system Windows 8.1 plików aktualizacyjnych do Windows 10.

Kategoria:

Informujemy iż w celu badań statystycznych oraz oceny działania strony i treści na niej dostarczanych jak również w celu poprawy jakości świadczonych usług nasza strona stosuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności i cookies.