+48 512 212 556

Pozycjonowanie, z czym to się je ?

każdemu posiadaczowi strony z całą pewnością nie raz obił się o uszy, czym jednak jest pozycjonowanie i jak sprawić aby było ono efektywne ?

Strona internetowa przed przystąpieniem do zabiegu pozycjonowania musi zostać zoptymalizowana, w dużej mierze możemy sami dokonać tych czynności, lub zlecić je, aby ktoś wykonał je za nas.
Wszystkie te zabiegi sprawiają że nasza strona działa wydajniej, nie posiada błędów w strukturze kodu a tym samym bezbłędnie przechodzi test na poprawność .

Analiza poza poprawnością obejmuje również szybkość działania i wygodę użytkowania, po przeanalizowaniu tych elementów wyszukiwarki sprawdzają również czy nasza strona posiada mapę, oraz czy treści na niej zawarte mają wartość dla społeczności internetowej.


Co możemy zrobić aby nasza strona znajdowała się wyżej w rankingu google, przede wszystkim należy zadbać o ilość treści na stronie, które nie mogą być kopią z innej witryny, a najlepiej aby były one naszego autorstwa. Ponadto należy zadbać aby treści te były w odpowiedniej ilości, niestety dwa trzy zdania nie zapewnią nam miejsca w pierwszej dziesiątce. Warto również posiadać swego rodzaju blog lub aktualności, które będą aktualizowane na bieżąco, co w „oczach” wyszukiwarek będzie dodatkowym atutem.


Oczywiście przedstawione tutaj informacje to jedynie ułamek całości wiedzy która z każdym dniem musi być poszerzana ponieważ wszyscy usługodawcy wyszukiwarek na bieżąco aktualizują i zmieniają sposób wyświetlania stron.